Prodej byty Hodonín

Dnes je 26.05.2018 21:08

Novinka

09.06.2011

Den otevřených dveří 22. 6. 2011

Den otevřených dveří v Kaštánku

Při hledání nového domova rozhodně nepřehlédněte zajímavý projekt bytového domu Kaštánek v Hodoníně. Najdete ho v areálu bývalých velkých kasáren, v blízkosti centra a zároveň v klidné lokalitě s nádhernou vzrostlou zelení.

Jedná se o třípatrovou budovu s celkem 45 byty, z toho 25 bytů je velikosti 2+kk a 20 bytů 3+kk. Základní provedení bytů je z kvalitních materiálů. Klient může volně kombinovat u podlah i dveří ze tří dřevěných dekorů, u obkladů a dlažeb z osmi barevných provedení. V případě, že by klientovi nevyhovoval nabízený vzhled bytu, lze ještě při jeho koupi řadu věcí změnit využitím klientských úprav, které lze uplatnit do konce září.

Pro zájemce o bydlení v bytovém domě Kaštánek jsou nachystány dva ukázkové byty. I když se nemusí jednat přímo o stejný byt, pomůže klientovi vytvořit si představu o tom, jak by mohl vypadat jeho nový domov. Vzorový byt o dispozici 2+kk je řešen ve standardním provedení. Druhý byt je prostorný 3+kk a je řešen kombinací standardních prvků s volitelnými úpravami.

Na středu 22.června je připraven den otevřených dveří pro širokou veřejnost, kde se zájemci mohou prohlídnout jak vzorové byty, tak volné byty k prodeji. K dispozici tu bude zástupce realitní kanceláře MALINA REALITY, poradce na financování nemovitosti a architektky z HOMEBRNO, které vzorové byty i specifikaci standardního vybavení připravily.

  Copyright © 2011 Nové byty hodonín